Ráda Vás vítám na svých stránkách: kosmetika, masáže, péčí o pleť, léčební dekorativní kosmetika!
kosmeticke salony  
kosmeticka kosmetika, masaze  

Universal contour wrap - studio Jasmín - ul. Vodičkova 16, Praha 1   tel. 6O8 266 074

Profesionální péče o tělo

 Tělový zábal pro dokonalou postavu

Tělový zábal pro dokonalou postavu - Universal contour wrap

zabal na hubnutiZbavit se pár extra centimetrů a zároveň toxinů, vytvarovat a zpevnit postavu, dostat impuls k lepšímu sebevědomí můžete různé. Někdo začíná sportovat, jíní drží dietu. Ale ztratit minimálně 15 cm za pouhé 2 hodiny můžete pokud se rozhodnete pro Universal Contour Wrap, a já vám garantuji úspěch.

Je to skutečný zázrak postavený za pomocí použití výhradně přírodních materiálů, znalosti funkcí lidského těla  a odbornou aplikací. 
S průměrnou ztrátou 18-25 cm můžete počítat již při prvním zábalu. Dokonce tato ztráta muže vydržet po dobu 30ti dnů, takže z toho budete mít užitek ještě dlouho po opuštění salónu.
Jak to funguje ? – UCW byl vynalezen Dr. Richardem Stremem po rozsáhlém výzkumu blahodárných minerálů používaných při lázeňských  ošetřeních. Ošetření zahrnuje zabalení zákazníka zhruba 25 elastickými obinadly, která byla předem namočena a ohřátá v roztoku z bahna bohatého na vzácné minerály.

  • Kombinace bahna a obinadel napomohla zpevnit uvolněnou kůži a stlačuje zóny, ve kterých je uložen tuk.
  • zábal napíná kůži a oživuje její elasticitu. Zákazníci odcházejí zpevnění s rozdílem ztracených centimetrů, které můžeme změřit.
  • Speciální technika zabalení může být cíleně použita v průběhu ošetření pro vylepšení specifických zón - boky, břicho nebo hýždě.

Průběh tělového zábalu –

  • zabalVšechny zábaly začínají počátečním měřením na specifických bodech po celém těle.
  • Aplikace elastických obinadel od chodidel až po bradu.
  • Relaxace po dobu zatímco zábal pracuje. Současné dle výběru zákazníka prováděj se jiné možné  služby např. vstřikování kyslíku do pleti, lymfatická masáž obličejových partií, chodidel, kosmetika, parafínové zábaly rukou atd.
  • Závěrečné měření ve stejných bodech při kterém se spočítá výsledek ztracených centimetrů.
  • Po zábalu zákazník se může osprchovat nebo nechat bahno pro dlouhodobější účinek, poněvadž bahno se dokonalé vsákne do kůže a krásně ji zjemní.

Jak dlouho trvá jedna kúra ? – Aplikace trvá méně než 45 min. potom po dobu 1 hodiny, zatímco zábal pracuje, zákazník relaxuje nebo využívá dalších služeb salónu.  Celková doba zábalu je dvě hodiny.
Kolik kúr se doporučuje, aby byl vidět výsledek ?- Základ tvoří tři až pět kúr v časových intervalech 5-7 dnů.
mereni objemuJak se měří výsledek ? – UCW je propagován s garancí ztráty 15ti centimetrů, proto je důležité ukázat zákazníkům kolik centimetrů ztratili. U všech zábalů po začátečném a závěrečném měření se spočítá výsledek ztracených centimetrů a zákazník dostane vývojový diagram, jehož součástí jsou také po zábalové pokyny.
Je tento zábal určen pouze ke ztrátě centimetrů ? – Často  zvolí zákazníci UCW z důvodu garance ztráty centimetrů a jeho tvarovacím efektům, ale toto ošetření také pomáhá odstranit zbytky odumřelých buněk a pročistit tělo.

GARANCE ZTRÁTY
Universal Contour Wrap pomůže každému, kdo hledá nejlepší start   zeštíhlovacího programu s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na Váš tvar nebo velikost postavy se můžete spolehnout na tuto metodu.

Pro získání více informací o tom, jak Universal Contour Warp a jeho okamžitá ztráta centimetrů může fungovat pro Vás volejte prosím na moje telefonní číslo 608266074 – Elena Jaděvič (masážní salon studio Praha 1).

zpět na tělové zábaly >>>