Ráda Vás vítám na svých stránkách: make-up a líčení, svatební líčení, péče o pleť! Salon Praha 1.
kosmeticke salony  
kosmeticka kosmetika, masaze  

permanentní make up: studio Ellen - ul. Vodičkova 16, Praha 1   tel. 6O8 266 074

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  novinka  
 

MEZOTERAPIE
(informační článek)

Mezoterapie je dnes dobře vypracovaný postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku. MEZOTERAPIE a kosmetika ...>>>

 
     

 

lepší vizáž - snazší život

Permanentní makeup - kouzlo moderních vymožeností

permanentní make-up permanentní makeup permanentní make-up permanentní liceni

Milé dámy! Máte dojem, že Vaše oči nejsou tak výrazné, jak byste si přály? Rty by mohly být plnější a vypadat smyslněji? Toužíte po kompaktně vytvarovaném obočí, které podtrhne podmanivost vašeho pohledu?
Nabízím Vám snadné řešení - permanentní make-up, díky kterému se splní všechna vaše přání a sny týkající se vašeho vzhledu. Být krásná je bezpochyby cílem každé ženy. Jasné hvězdy jsou vidět lépe. Staňte se hvězdou a permanentní make-up Vám k okouzlující vizáži snadno dopomůže.

Aplikace permanentního make-upu není, jak by se mohlo na první pohled zdát, kompletní náhradou klasického líčení. Jedná se o linkový podklad pro samotné nalíčení, které Vám však již nikdy nezabere tolik času a tím pádem šetříte i Vaši peněženku. Permanentní make-up dodá Vašemu obličeji trvalou svěžest. Oční linky, obočí a kontury rtů budou vypadat vždy upraveně a opravdu přirozeně.
Ušetřete podstatnou část doby strávené každodenním líčením,
objevte permanentní make-up…

Tajemství této metody tkví v mikropigmentaci vrchní vrstvy pokožky (epidermu) pomocí implantace hypoalergenních přírodních pigmentů. Máte možnost vybrat si z široké škály přirozených odstínů, které dodají vaší pleti opravdový šarm.
Pigmentace se provádí pomocí šetrné pomůcky, která ultratenkou jehličkou vpraví přírodní barviva těsně pod povrch kůže. Při aplikaci permanentního make-upu nebudete pociťovat žádnou výraznější bolest. Procedura se provádí za přísných hygienických podmínek. Veškeré vybavení nezbytné k aplikaci je sterilní a převážně jednorázové.

Trvanlivost mikropigmentačního make-upu se pohybuje v závislosti na věku klientky od dvou do pěti let. Starší pokožka odbourává barviva pomaleji, tudíž starším ženám vydrží aplikovaný make-up déle.
Po uplynutí stanovené doby se barvivo přirozeně pozvolna vytratí. Pokud je však provedena obnova permanentního make-upu, svěží, mladistvý vzhled zůstane i nadále zachován. V případě jakékoliv sebemenší komplikace jsou samozřejmostí průběžné úpravy a korekce mikropigmentace. Mimo těchto záručních korekcí permanentního make-upu, provádíme také fixace a obnovu make-upu, který byl aplikován některou z konkurenčních společností.

permanentni make-upMikropigmentace (makeup) obočí

Obočí hraje zásadní roli v celkovém vzhledu Vašeho obličeje a zároveň dává vyniknout síle pohledu očí. Řada žen má však problémy s trvale neprobarveným, slabým nebo chybějícím obočím. Pomocí speciální vláskové techniky dokreslím Vaše obočí tak, aby výsledný efekt působil velmi precizně a přirozeně. Proměňte své obočí v krásné plné křivky, které již nikdy neztratí svůj tvar. Vaše nové obočí se stane okouzlujícím rysem Vašeho obličeje.

 permanentní make-up očních linek

permanentni makeupMikropigmentace očních linek

Oční linky patří mezi důležité prvky, které zvýrazňují vzhled očí a smyslnost pohledu. Jejich nahrazení mikropigemntací Vám usnadní každodenní líčení a dodá vašim řasám skutečný objem. Opatrně a s precizní přesností nanesu linku mezi řasy a tím docílíme Vašeho trvale přirozeného vzhledu.

permanentní make-up Mikropigmentace úst a rtů

Mimo již zmíněné zvýraznění obočí, očních linek a vyplnění kontur rtů, je permanentní make-up vyhledáván také ženami, které chtějí trvale opticky potlačit tvarové nedokonalosti nebo jizvičky na rtech či obočí a vrátit tak své tváři přirozenou krásu.
Aplikací kontury ve vhodné barvě lze docílit optického rozšíření rtů a dosažení jejich plného vzhledu. Současně se tímto způsobem (permanentním make upem) dají zakrýt disproporce v symetričnosti úst. Mějte dokonale symetrické a plné rty, navštivte mě v pražském kosmetickým salónu a nechte si navrhnout řešení. Buďte spokojená se svými rty…

permanentní make-up rtu před potom permanentní make-up

Máte-li zájem o více informací týkajících se permanentního make-upu nebo dalších kosmetických či wellness služeb, neváhejte mě telefonicky nebo osobně v Praze kontaktovat.

darkovy poukaz


Typ pro radostný život:
Darujte svým blízkým relaxaci !

U mě  můžete zakoupit DARKOVOU POUKAZKU na libovolnou kombinaci služeb z celého ceníku.   

permanentní make-up / Elena Jaděvich

 

 

permanentní make-up Praha 1

web design, propagace a zviditelnost webu na internetu - PRAMI Praha, spol. s r.o.