Ráda Vás vítám na svých stránkách: shellac manikúra, nehtová modeláž, manikůra a pedikůra! Shel lack - Praha 1
kosmeticke salony logo  
kosmeticka logo kosmetika, masaze  
nehtové studio Ellen - ul. Vodičkova 16, Praha 1 - manikúra Shellac (šell lak)

 

 

  novinka  
 

Permanentní MAKE-UP

Permanentní makeup - kouzlo moderních vymožeností díky kterému se splní mnoha vaše přání a sny týkající se vašeho vzhledu.

Permanentní make up obočí...>>>

 
     

 

kontakt Shellac - zdravá manikúra

tel.  720 687 547
 

 Shellac novinka: nehty ještě krásnější a pevnější

Janette - manikerkaKrásně upravené a přirozené nehty by měly být ozdobou každé ženy. Jenže… někdy je dost těžké si nehty udržet stále „ve formě“. Znáte to, mytí nádobí, úklid, vaření a další kopa domácích prací. To vše má za následek jejich třepení a lámavost. Stále je tu však pomocník v podobě kosmetické novinky, takzvaná metoda Shellac.

V rámci nehtové modeláže je Shellac, nebo také Shall lak či Shell lak, úplnou novinkou. Pokud vám nyní na mysli vyvstaly umělé nehty přilepené pomocí speciálních přípravků a gelu, jste vedle. Shellac se totiž aplikuje na vaše přirozené nehty. Jak to tedy vlastně je?

Princip metody Shellac není nijak závratně složitý. Hlavní fígl spočívá v tom, že se na nehty nelepí žádné tipy, lepidla tedy není třeba. Plocha se pouze doplní velmi silným a odolným speciálním lakem, který se rovněž fixuje pod UV lampou po dobu 2 až 3 minut. Díky Shellac vzniká velmi krásné zdobení, které vydrží dlouho, jelikož je vlastně zapracované do nehtu. Jednoduše řečeno, nehty jsou vlastně „jen“ nalakované, nemusíte se již tedy více bát problému s plísněmi ve vrstvě mezi nehtem a tipem.

 Krásné zdravé nehty na tři týdny

Je prokázáno, že metoda Shellac vydrží dva až tři týdny bez poskvrnky, a přesto se můžete věnovat činnostem, které běžně děláte. Máte raději extravagantní zdobení, nebo francouzskou manikúru? Obojí je možné. Můžete si vybrat dle vlastního vkusu a nehledět na barevné omezení, protože zde žádné neexistuje! Vybrat si můžete z široké škály, která čítá čtyřiadvacet odstínů. A pokud si přejete opravdu speciální barvičku, kterou nikdo nemá, odstíny se dají bez problémů individuálně namíchat. Tyto laky mají oproti ostatním jednu velkou výhodu, a tou je, že jsou krásně hladké a lesklé, nehty pak vypadají skutečně přirozeně a upraveně.

 Shellac ( shell lak ) – a za hodinku je hotovo!

shellac nehtyZkušená manikérka zvládne vytvořit nehty s pomocí Shellac během jedné hodiny včetně manikúry. Aplikace je totiž velmi snadná a praktická, navíc se nehty nepilují, takže navíc není co pokazit. Shellac není gelový lak, jak jsme je doposud znali. Jeho složení je unikátní, po dlouhou dobu a za pomocí průzkumu zákazníků vyvíjené specialisty. Z čehož plyne i jeho další výhoda, kterou je, že se gel neodlupuje. Je na nehtu natolik fixovaný, že vytvoří efekt několikanásobné síly nehtu přirozeného.

 Zdobení nehtů

Do Shellac gelu se dá zapravit jakékoli další zdobení, třeba glitry nebo kamínky v různých barvách, které pevně drží, protože jsou díky UV lampě zapraveny přímo do laku. Vyberete si z množství ozdob, a až dostanete pocit, že je čas na změnu, žádný problém. Lak i zdobení se dají kompletně odstranit během několika minut, ihned poté je možno nanést další Shellac.

Ať jste žena v domácnosti, které ratolesti nedají na chvíli pokoj, nebo vytížená manažerka, která nemá chvilku čas na sebe, metodu Shellac jistě oceníte. Starosti s nehty už nyní můžete hodit za hlavu. Za hodinu je postaráno na minimálně čtrnáct dní, a to je dobrý obchod, co říkáte?

V našem studiu vám Shellac provedeme kvalitně a s individuálním přístupem. Je možno si ozdobit nejen nehty na rukou, ale také na nohou, a tak budete pořád perfektně sladěná a připravená pro všechny možné příležitosti.

Prosím klienty, kteří mají zájem o Shellac manikúru nebo konzultací, která je zdarma, aby si svoji návštěvu u nás domluvili předem telefonicky tel. 720 687 547. Přispějete tím k nerušenému provedení probíhajících procedur. Děkujeme za pochopení.Shellac / shell lak / manikúra - tel. 720 687 547 sl. Nela

 

cena

Shellac - manikúra
hvezdickyhvezdickyhvezdickyhvezdickyhvezdicky
490,- Kč
Shellac - francouzska manikúra  
540,- Kč
Odstraněni shellacu  
50,- Kč

SPA manikúra - péče o ruce a nehty

 

cena

p.shine - japonská manikúra (včelý pyl + křemičitá hlinka)
poskytuje optimální ochranu a posílení, vhodné pro lámavé, měkké a křehké nehty
 
300,- Kč
parafínový zábal  
100,- Kč
masáž rukou  
70,- Kč
peeling rukou  
50,- Kč


kontaktRádi Vás objednáme
na tel.: 720 687 547 sl. Nela
Váš specialista na shellac manikúru

manikerka Janette

 

web design, propagace a zviditelnost webu na internetu - PRAMI Praha s.r.o. - SEO, internetový marketing, copyright, psaní a vložení pr článků, copywriting