Nehtové studio Ellen: Ráda Vás vítám na svých stránkách - nehtová modeláž, gelové nehty, manikůra a pedikůra! Salón Ellen - Praha 1
kosmeticke salony logo  
kosmeticka logo kosmetika, masaze  

nehtové studio Ellen - ul. Vodičkova 16, Praha 1 - nehtová modeláž

 

 

  novinka  
 

Permanentní MAKE-UP

Permanentní makeup - kouzlo moderních vymožeností díky kterému se splní mnoha vaše přání a sny týkající se vašeho vzhledu.

Permanentní make up Praha ...>>>

 
     

 

kontaktNehtová modeláž - manikúra & pedikúra

tel.  608  266  074

Nehtová modeláž – historie a současnost

gelové nehty

Nehtová modeláž – hluboká historie

Pokud nahlédneme do historie, zjistíme, že ženy se snažily prodloužit a zkrášlit své nehty již v dobách dávno minulých. Není divu – na některé z nich se zkrátka štěstí v podobě vlastních dlouhých a krásných nehtů neusmálo a snažily se potom své představy o ideálním vzhledu rukou převádět do praxe různými způsoby.

Kořeny nynější technologie prodlužování a pěstění nehtů nalezneme například v Egyptě, kde vědci provedli podrobný výzkum archeologických vykopávek. Zjistili mimo jiné, že manželky faraónů nosily nehty pokryté zlatem a ženy vazalů stříbrem. Jenom otrokyně měly tenkrát smůlu – jejich nehty musely zůstat prosty jakéhokoliv pokrytí.

Padesátá léta 20. století – nehty filmových hvězd

Ve světě došlo v průběhu padesátých let minulého století k rozmachu služeb spojených s modelací a zpevňováním nehtů. První klientela pocházela z prostředí filmových hvězd – právě na ně byly kladeny vysoké nároky, pokud se jednalo o vzhled. Jejich profese vyžadovala perfektní vizáž – vlasy počínaje a špičkami nehtů konče. Mezi první používané materiály na prodlužování nehtů patřily implantáty z přírodních nehtů. Postup byl následující – ženy, které měly své vlastní nehty pěkné, pevné a dlouhé si je ostříhaly a úlomky pak prodávaly, aby se jimi poté mohly pyšnit hvězdy stříbrného plátna. Takto prodloužené nehty však vykazovaly dva základní nedostatky: první – ke svému účelu soužily jen krátký čas a druhý – byly příliš drahé.

Následovala doba experimentů, kdy byly ,,ve hře‘‘ materiály jako třeba filmové fólie, čajové sáčky nebo různé umělé hmoty. Vše vydrželo jen chvíli a jelikož šlo navíc o nákladnou záležitost, byl tento luxus vyhrazen především pro osoby z vyšších společenských vrstev.

Pokus odstartoval novou metodu nehtové modeláže

V polovině sedmdesátých let 20. století se stal jednomu stomatologovi úraz. Při své práci si vážně poranil nehet. Protože však potřeboval pokračovat dál, provedl pokus: na povrch poškozeného nehtu použil stomatologickou výplň a tím ho zacelil. Druhý den ráno, když se probudil, zjistil zajímavou skutečnost – nehet ho vůbec nebolel a výplň mu tak neublížila, naopak mu pomohla.

Akrylové nehty včera a dnes

Po tomto objevu se začal používat ke zpevňování a prodlužování nehtů stomatologický materiál ( akryl ). Na nehty se však moc nehodil – byl hrubý, tvrdý a nepružný. Z tohoto důvodu měla aplikace akrylu nepříznivý vliv i na vlastní nehty. Stomatologické akryly totiž obsahovaly methylmethakrylát, jehož molekuly pronikaly hluboko do nehtu, který pak traumatizovaly a vyvolávaly alergické reakce. Velkou nevýhodou u tohoto typu nehtů bylo komplikované odstraňování, které probíhalo zásadně spilováním – máčením se methylmethakrylát nesnímal.

Od té doby došlo u akrylů k celé škále změn a inovací. Dnes se setkáváme na poli kosmetického průmyslu s materiály určenými k prodlužování nehtů, které disponují množstvím předností, jako je pevnost, pružnost a jemnost tvarů. Rovněž sejmutí umělého nehtu lze provést naprosto bezpečně a bez problémů. Součástí akrylů nynější generace je methakrylát, který má k vytváření a modeláži nehtů více vhodných vlastností.

Gelové nehty – hit moderní doby

V současnosti patří k běžné nabídce kosmetických studií a salonů mnoho moderních materiálů a preparátů, které vykouzlí dokonalé nehty. Řadíme sem akryly a gely, lepidla a prášky a také hmoty určené k pokrytí nehtů. Uvedené materiály nemají zdánlivě nic společného. Vzájemnou správnou kombinací a polymerací však vytvoří kýžený výsledek – krásné a pevné nehty, ať už akrylové nebo gelové. Novodobým super hitem jsou především jmenované gelové nehty, které se vlastnostmi a vzhledem nejvíce blíží přirozenému nehtu.

Nehtová modeláž pro každého

Jestliže tedy v polovině padesátých let existoval pouze úzký okruh těch, kteří využívali služeb nehtových designérů, realita dneška je zcela jiná. Každý člověk a je jedno, zda jde o ženu či muže, má možnost skrýt nedostatky vlastních nehtů, ať už vzniklých v důsledku úrazu ( vlnitá plocha nehtu ), nemoci nebo zlozvyků ( okusování ). Dobře provedená nehtová modeláž, kterou se zabývají kosmetické salony nebo nehtová studia, promění Vaše nehty jednoduše v krásné.

A právě náš kosmetický salon Ellen, který provádí prodlužování a modeláž nehtů Vám může tuto skvělou proměnu nabídnout. Samozřejmostí je profesionální přístup, kvalitní materiály, příjemné prostředí a snaha vyhovět každému Vašemu přání. Milé dámy, slečny, paní – u nás jste vždy vítané.

 nehtové studio: manikúra, pedikúra

gelové nehtyProsím klienty, kteří mají zájem o nehtovou modeláž nebo konzultací, která je zdarma, aby si svoji návštěvu u nás v salonu domluvili předem telefonicky tel. 608  266  074. Přispějete tím k nerušenému provedení probíhajících procedur. Děkujeme za pochopení.Gelové nehty - modeláž nehtů

 

cena

Nové gelové nehty FRANCIE bílá   
hvezdickyhvezdickyhvezdickyhvezdickyhvezdicky
akce: 650,-
450,- Kč
Nové nehty (modeláž nehtů – na typech) + UV gel
akce: 600,-
450,- Kč
Zpevnění přírodních nehtů (potahování BIO UV gelem)  
500,- Kč
Permanentní barevní špičky ( včetně barevných gelů a třpytek )  
100,- Kč
Doplnění gelových nehtů  
od 450,- Kč
Nehtový piercing:    
200,- Kč
Originální zdobení nehtů – autorská práce    
od 200,- Kč

* Ceny se odvíjí od délky nehtu, nebo délky odrostu u doplnění

kontaktRádi Vás objednáme na tel. číslech:
Janette - tel. +42O  608  266  074

nehtová modeláž Drahunčik

 

web design, propagace a zviditelnost webu na internetu - PRAMI Praha s.r.o. - SEO, internetový marketing, copyright, psaní a vložení pr článků, copywriting