Ráda Vás vítám na svých stránkách: make-up a líčení, svatební líčení, péče o pleť!
kosmeticke salony  
kosmeticka kosmetika, masaze  

kosmetický salon-studio Jasmín - ul. Vodičkova 16, Praha 1   tel. 6O8 266 074

líčení nevěsty

slavnostní líčení
jak se nalíčit
permanentní
make-up

 

 

 

 

 

 

  novinka  
 

MEZOTERAPIE

Mezoterapie je dnes dobře vypracovaný postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku. MEZOTERAPIE je nechirurgické kosmetické ošetření ...>>>

 
     

 

lepší vizáž - snazší život

 make-up a líčení, dekorativní kosmetika

Troufám si říct, že pro mnoha svatebních agentur nebo kohokoli z Vás, milé dámy, najít dobrého vizážistu není nejlehčí úkol. A je to tak, protože ne každá kosmetička má v sobě mimo jiné i umělecké smysly. Povedený make-up a líčení jsou vždy založené z části na odborných znalostech a z části na nadaní a charizmu vizážisty.

Rada pro každý den:

Chcete být nalíčená bez vrstev make-upu?
Jednoduché, přesto velice slušivé, rychlé a hlavně přirozené. Dokáže stejně dobře zakrýt vaše nedostatky a ukázat přednosti jako líčení, které trvá i hodiny. Hlavní heslo je: jednoduše ale přesto kvalitně a efektivně. Nejdříve jako základ začněte vašim oblíbeným denním krémem, který bude sloužit jako podklad. Pečlivě nalinkujte oči, například nápaditě kombinujte dvě různé barvy linky, které se dokonale doplňují. Poté zvýrazněte a skvěle dokončete oči maskarou a dejte pozor, aby byly řasy jen dokonale oddělené, prodloužené a zvýrazněné, ne slepené nebo se žmolky či příliš viditelnou vrstvou barvy. Ke konci ještě vymodelujte tváře štětcem pomocí tvářinky a rty vymalujte, zvětšete a zvýrazněte leskem na rty. Stačilo jen pár minut a vy se můžete cítit skvěle.

 
liceni nevesty

 líčení nevěsty

lymfaJak je již zvykem nevěsta je hlavní účinkující osobou na svatbě. Ona je ta postava, která upoutává pozornost všech hostů po celou slavnost. Proto je tak důležitý aby maskér dokázal správně nalíčit nevěstu, vytvořit slavnostní atmosféru a zároveň zachovat a zdůraznit přirozenou krásu a půvab každé slečny. Správný svatební make-up má schovat všechna předchozí starosti, nervozitu, trému, poslední nespavou noc a váhání, které vždy doprovází nevěstu před svatebním obřadem.

liceni nevesty liceni nevesty liceni svatba liceni nevesty

 

 slavnostní líčení

aromamasazeJedná se o líčení na promoce, plesy, svatby, recepce, významná setkání atp. Při těchto slavnostních příležitostech je možné dohodnout na objednávku líčení v hotelu nebo doma. Vždy líčení je přizpůsobeno situaci, šatům a doplňkům. Samozřejmostí je dokonalá korekce a přirozený soulad nejen s typem líčené ženy, ale také například s prostředí kde proběhnou slavnostní akce, sezonou nebo firemním stylem.
I když se nemůžu úplně ztotožnit s názorem a vkusem Františky T Ě Š Í N S K É pro ilustrací dále stručně Vám citují její rady
(foto: Ondřej K O Š Í K ) :

Krok za krokem, jak se nalíčit podle posledních trendů

1. KOČIČÍ OČI - V DŽÍNOVÉ MODŘI

LICENINebojte se orámovat oči černou kajalovou tužkou. Rty zůstávají v tomto případě světlé.

Jak to uděláte?

Podařilo se vám pomocí korektoru zakrýt všechny nedostatky? Potom jemným vklepáváním naneste podkladové stíny na horní víčka až po obočí. Následně orámujte celé oko tenkými černými stíny (např. jemnou hranou aplikační houbičky) nebo kajalovou tužkou, kterou lehce rozmázněte vatovou tyčinkou. Potom naneste štětečkem džínově modré práškové oční stíny. Roztírejte je po celé ploše až za oční koutek směrem k obočí. Aby oko opticky nezůstalo viset, vedeme od spodního víčka linku nahoru a velmi pečlivě spojíme oba odstíny očních stínů.

Černá kajalová tužka na vnitřním okraji víčka je pro tuto "new wave" optiku povinností, stejně tak jako černě nalíčené řasy. Na rty použijte už jen pěsticí balzám. Pokud chcete, aby vaše rty byly opticky plné, klidně lesk přetáhněte přes horní okraj.

K jaké příležitosti?

S tímto nalíčením si vyjděte třeba na cocktail party, ale musíte k němu zvolit hladký účes, nejlépe ohon. Přísný výraz odvážných kočičích očí zjemní jejich nalíčení v hnědých nebo zlatých tónech, které můžete použít přes den.

Komu to bude slušet?

Mladým ženám, to je bez pochyb. S jemnější verzí tohoto trendu, tedy tmavě modrými smoky eyes, mohou zabodovat i ženy po pětadvacítce .

2. ŠIROKÁ LINKA A METALICKÝ LESK

líčeníLíbí se vám móda 50. let? Vraťte se k ní a naličte si široké linky na oční víčka.

Jak to uděláte?

Na pleť naneste pudr, který slouží zároveň jako korektor, a pod oči prosvětlovací prášek, třeba Meteority od Guerlain. Stačí takto jen pleť barevně srovnat.

Na víčka, na která nejdříve naneste podkladové oční stíny, namalujte širokou černou oční linku. Pokud nemáte tekuté linky, můžete použít také špičatou kajalovou tužku. Linka se podaří snadněji, pokud zvednete bradu hodně nahoru, horní víčko se potom automaticky pohybuje směrem dolů.

Nyní nasadíme štěteček na linku ve vnitřním koutku oka na horním víčku a vedeme jej šikmo směrem nahoru až tam, kde končí obočí. Potom spojíme nejvyšší bod linky s vnějším koutkem oka. Vytvořený ostrý trojúhelník vybarvíme. Aby řasy působily hodně bohatě, jeďte s oční linkou těsně podél nich. Potom naneste třeba i prstem stříbrné práškové nebo tekuté oční stíny a jemně je rozetřete po celém horním víčku.
Černou kajalovou tužkou opatrně vytónujte i obočí až za jeho konec. Řasy naličte černou řasenkou.

K jaké příležitosti?

Toto nalíčení můžete nosit kdykoliv, kdy budete mít chuť. Do práce i o víkendu. Hodí se k elegantním pouzdrovým šatům i k džínům.

Komu to bude slušet?

Nejlépe mladým, sebevědomým dívkám.

3. HNĚDOFIALOVÉ RTY - PORCELÁNOVÁ PLEŤ

make-upTento výraz je velmi umělý, ale to je úmysl. K výrazné rtěnce patří světlá pleť.

Jak to uděláte?

Aby pleť pěkně zářila, je potřeba nejdříve vyrovnat všechny nerovnosti s pomocí korektoru. Jako základ naneseme make-up s porcelánovým odstínem a na závěr vše přepudrujeme transparentním pudrem, který můžeme přetáhnout i na horní víčka. I nejvyšší bod pod obloukem obočí natónujeme lehce pudřenkou.

Švestkově zbarvenou tvářenku naneseme přímo nahoru na lícní kosti a rozetřeme směrem ke středu obličeje. Protože potřebujeme, aby rty byly dokonale nalíčené, použijeme nejdříve speciální základ lipbase, který se postará o to, aby barva lépe držela. Potom natřeme fialově hnědou rtěnku. Pokud se nám nepodaří dokonale obtáhnout kontury rtů, použijeme raději barevně vhodnou konturovací tužku a rozetřeme ji špičkami prstů od okraje rtů směrem do středu. Dolní víčko vymalujeme bílou linkou a horní řasy jen lehce přetáhneme řasenkou.

K jaké příležitosti?

Klidně se takto naličte, až vyjdete na nákupy s přítelkyněmi. Kromě toho se výborně hodí i na večerní líčení.

Komu to bude slušet? 

Ženám se světlou pletí. Blondýnám propůjčuje nádech elfů. Tmavovlásky by měly stáhnout vlasy do ohonu nebo uhladit gelem. Nepatří k opálené pleti.

 

4. ČOKOLÁDOVÁ HNĚDÁ A ZLATÁ PRO OČNÍ VÍČKA

kosmetikaMóda 80. let! Pozornost přitahují oči, rty a obočí zůstávají v pozadí.

Jak to uděláte?

Nejprve srovnejte barvu pleti korektorem. Potom naneste béžově zbarvený krycí krém, měl by být o stupeň světlejší než pleť. Tmavším pudrem vystínujte tváře o trochu níž pod lícní kost. Na horní víčko dejte světlý krém (podkladové oční stíny), aby vám barva déle vydržela.

Polokulatým aplikátorem naneste hnědé práškové oční stíny. Začněte ve vnějším koutku oka a jeďte směrem nahoru přes vrásku víčka do polokruhu směrem k vnitřnímu koutku, až téměř na začátek obočí. Zbytky stínů rozetřete na pohyblivou část víčka. Tím docílíte, že zlatá barva lépe vynikne. Trošku hnědé naneste také na spodní víčko.

Postupujte od vnějšího koutku směrem do středu oka. Tak docílíte hlubokého pohledu. Zlaté oční stíny naneste na horní víčko od vnitřního koutku oka a vystínujte přes střed víčka. Trochu zlaté ťukněte také na spodní víčko. Hnědou kajalovou tužkou dokreslete vnitřní okraj víčka a upravte obočí.

K jaké příležitosti?

Tento styl se hodí na večírky, vernisáže, a pokud nechcete příliš zářit, použijte jen jemné šperky. V mírnější formě ho mohou nosit mladé ženy jako denní líčení.

Komu to bude slušet?

Všem! Zvláště dobře vypadá hlavně k modrým očím. kontrast chladné a teplé barvy zde mimořádně vynikne.

5. RETRO S ORANŽOVO-ČERVENÝMI RTY

makiažPocta třicátým létům: elegantní líčení se zlatými stíny a křiklavými rty.

Jak to funguje:

Na pleť naneseme lehký fluidní podklad a přepudrujeme. Oční víčka přetřeme korektorem nebo krémovu bází a lehkým poklepáním konečky prstů naneseme na horní víčko zlatavé krémové oční stíny. Rozetřeme nahoru až pod obočí a také do vnitřního očního koutku. Nenanášíme ale na spodní hranu víčka. Pokud bude noc dlouhá, je lepší nanést tuto vrstvu dvakrát, lépe vydrží.

Pro slavnostní příležitosti uděláme na spodním víčku linku bílou kajalovou tužkou. Řasy nalíčíme velmi decentně nebo použijeme pouze regenerační bezbarvý gel. Stejně i na obočí.

Nepoužijeme žádnou tvářenku, jen vystínujeme tváře tmavším pudrem. Zato ale přijde pořádná barva na rty: oranžově červená. Aby barva působila pěkně rovnoměrně, nanášíme rtěnku pečlivě štětečkem.
Kosmetickým ubrouskem otřeme přebytečnou barvu. A ještě lehce přetáhneme leskem.

K jaké příležitosti?

Zlatavé stíny na víčku? Ty se hodí ke všemu, co se koná po 18. hodině a co vás baví: do klubu, na tanec, diskotéku i na flirt.

Komu to bude slušet?

Budete vypadat trochu jako Marlene Dietrich - tento trend je určen pro ženy s odvahou a pro ženy, které vypadají ležérně, ať už mají na sobě styl dandy, nebo sexy kostým.

6. TÉMĚŘ PŘIROZENÁ S TMAVÝM OBOČÍM

večerní líčeníSvětle růžový lesk a lehký make-up. Nenápadné líčení ve stylu Carly Bruni.

Jak to uděláte?

Základem pro tento přirozený výraz je lehký krycí make-up. Nepravidelnosti překryjte korektorem. Krémová tvářenka je v barvě meruňkové růžové a propůjčuje tvářím zdravý výraz. Na víčka naneste práškové oční stíny v krémové barvě.

Řasy vypadají téměř nenalíčeně, jestliže použijete černou řasenku, která má jemné gumové štětinky a řasy dobře pročeše. Důraz se tentokrát neklade na nalíčení očí, zde stačí pouze víčka přepudrovat nebo vystínovat tělovým stínem, ale zaměřte se na dokonalé obočí. Použijte tvarovací gel, plnosti obočí docílíte tmavě hnědou tužkou na obočí, výsledek bude připomínat osmdesátá léta. Rty lehce přetřete růžovým leskem.

K jaké příležitosti?

Ke každé příležitosti, kde je třeba, abyste působila seriózně, upraveně, ale přitom chcete vypadat nenalíčeně. A taky když se chcete seznámit s francouzským prezidentem... Styl Carly Bruni se hodí výborně k džínům a svetru. Vynikne k oblečení s velkými vzory.

Komu to bude slušet?

Nenápadné nalíčení sluší ženám, které mají silný přirozený výraz.

darkovy poukaz


Typ pro radostný život:
Darujte svým blízkým relaxaci !

U mě  můžete zakoupit DARKOVOU POUKAZKU na libovolnou kombinaci služeb z celého ceníku.   

dekorativni kosmetika - líčení

ceník služeb >>>