Ráda Vás vítám na svých stránkách: nehtová modeláž, kosmetika, gelové nehty, manikúra a pedikúra! Salóm Jasmín - Praha 1
kosmeticke salony logo  
kosmeticka logo kosmetika, masaze  

nehtové studio Jasmín - ul. Vodičkova 16, Praha 1 - Gelové nehty (nehtová modeláž)

 

  spolupráce na ŽL  
 

Hledáme kolegyně na gelové nehty a specialistu na prodlužování řas

spolupráce na ŽL ...>>>

 
     

 

 

 

  novinka  
 

Permanentní MAKE-UP

Permanentní makeup - kouzlo moderních vymožeností díky kterému se splní mnoha vaše přání a sny týkající se vašeho vzhledu.

Permanentní make up kontury rtů...>>>

 
     

 

Gelové nehty (nehtová modeláž)

Nehtová modeláž neboli prodlužování nehtů.

gelové nehty Uměle prodloužené nehty již dávno přestaly být luxusem. Nyní si je ke své radosti může dopřát každá žena. Díky moderní technologii jsou k dispozici materiály, které nepoškozují přírodní nehty a ve složkách mnoha těchto přípravků jsou dokonce obsaženy léčivé přísady.Tyto přísady zlepšují strukturu nehtů a zamezují tak jejich lámavosti a štěpení.

Umělé nehty (jako třeba akrylové nebo gelové nehty) zbavují ve značné míře krásnější polovinu lidstva většiny starostí, které bývají spojeny s péčí o nehty. Patří mezi ně např. potřeba skrýt nedostatky, pokud jde o přírodní nehty. Ruce tak budou působit pečlivě upraveným dojmem bez velké námahy. Kromě toho odpadne nákup drahých odolných laků na nehty. Dokonce i ten nejobyčejnější lak vydrží na umělých nehtech neuvěřitelně dlouho. Dost možná, že nebudete chtít ani používat barevné laky, protože umělé prodloužení dodá nehtům nejen přirozený vzhled a lesk, ale skryje i všechny nerovnosti.

Existuje několik pravidel týkající se péče o uměle prodloužené gelové nehty. Jestliže je budete dodržovat, můžete nehty zachovat v nádherném stavu a zajistit si tak pocit sebejistoty.

  • gelové nehtyZa prvé - při prodlužování je zapotřebí definovat tvar a délku nehtů. Nesnažte se hned o připevnění pěticentimetrových typů, zvláště tehdy, pokud jste nikdy nenosila dlouhé nehty. Necítila byste se pohodlně v každodenním shonu běžného dne a mohlo by dojít k poškození nehtů. Obvykle se stává, že nehty po umělém prodloužení vlivem léčivých složek rostou rychleji.Nehty jsou potom delší a to není na závadu, spíše naopak. Nejprve je však nutné vybrat si svou správnou délku, která by měla být nejvýše centimetr.
  • Za druhé - k udržení "výrobního" vzhledu uměle prodloužených gelových nehtů je nezbytná pravidelně prováděná korekce. Ta je do velké míry závislá na stavu a rychlosti růstu nehtů. Obvykle se jedná o 2 – 4 týdny.
  • Za třetí - několik dnů před aplikací gelových nehtů nebo korekcí je lepší neprovádět manikúru, jelikož ošetření nehtů pilníkem může snadno poškodit pokožku, která bude i bez toho podrážděna při úpravě.

A na závěr – přestože jsou uměle prodloužené gelové nehty velmi pevné, vyžadují šetrné zacházení. Důležitá je opatrnost při práci s ostrými předměty a vyvarovat se dotyku s horkým povrchem. U nehtů je rovněž třeba pravidelně odstraňovat kartáčkem vzniklé nečistoty.

Profesionální modeláž gelových nehtů

gelové nehtyZákladem technologie u gelových nehtů je speciální materiál - gel, který tvrdne pod ultrafialovým světlem. Nehty vzniklé gelovou technologií jsou vystaveny speciálním paprskům ultrafialové lampy. Modeláž nehtů gelovou metodou probíhá dvěma způsoby: pomocí forem a pomocí tipů.

Je dobré vědět, že technologie gelových nehtů s sebou přináší dvě nesporné výhody:

  • Gelem vytvořené náhradní nehty mají lesklý vzhled a jejich struktura se podobá přírodním nehtům – jsou velmi krásné, s přirozeným leskem a nemusí se ani lakovat barevným lakem na nehty;
  • další nezanedbatelnou výhodou gelové technologie při prodlužování nehtů je, že nezpůsobuje nejrůznější podráždění kůže kolem nehtu;

Gel skvěle vyrovnává povrch nehtů a současně působí ozdravně. Při tvrzení gelem se uplatňuje ultrafialové záření, které brání vzniku plísňových onemocnění (je známo široké využití UV záření k lékařským účelům).

Uměle prodloužené gelové nehty přijdou vhod hlavně ženám, které mají velmi jemné a slabé vlastní nehty: modelace nehty posílí a ochrání je před negativními vlivy vnějšího prostředí. Gelová technologie při prodlužování nehtů pak následně zaručí zářivý lesk, který se neztratí ani při opakovaném používání laku na nehty.

 nehtové studio: manikúra, pedikúra

gelové nehtyProsím klienty, kteří mají zájem o gelové nehty nebo konzultací, která je zdarma, aby si svoji návštěvu u nás domluvili předem telefonicky tel. 608  266  074. Přispějete tím k nerušenému provedení probíhajících procedur. Děkujeme za pochopení.Gelové nehty - modeláž nehtů

 

cena

Nové gelové nehty FRANCIE bílá   
hvezdickyhvezdickyhvezdickyhvezdickyhvezdicky
akce: 650,-
450,- Kč
Nové nehty (modeláž nehtů – na typech) + UV gel
akce: 600,-
450,- Kč
Zpevnění přírodních nehtů (potahování BIO UV gelem)  
500,- Kč
Permanentní barevní špičky ( včetně barevných gelů a třpytek )  
100,- Kč
Doplnění gelových nehtů  
od 450,- Kč
Nehtový piercing:    
200,- Kč
Originální zdobení nehtů – autorská práce    
od 200,- Kč

* Ceny se odvíjí od délky nehtu, nebo délky odrostu u doplnění


Shellac / shell lak / manikúra - tel. 720 687 547 sl. Nela

 

cena

Shellac - manikúra
hvezdickyhvezdickyhvezdickyhvezdickyhvezdicky
490,- Kč
Shellac - francouzska manikúra  
540,- Kč
Odstraněni shellacu  
50,- Kč

SPA manikúra - péče o ruce a nehty

 

cena

p.shine - japonská manikúra (včelý pyl + křemičitá hlinka)
poskytuje optimální ochranu a posílení, vhodné pro lámavé, měkké a křehké nehty
 
300,- Kč
parafínový zábal  
100,- Kč
masáž rukou  
70,- Kč
peeling rukou  
50,- Kč


kontaktRádi Vás objednáme na
tel. 608  266  074

 

přejit na kontakty >>>

kosmetika &masáže - Praha 1

web design, SEO, propagace a zviditelnost webu na internetu, internetový marketing